Zdecydowała się podzielić brutalną rzeczywistością efektów ekstremalnego zrzucenia kilogramówX
Zdecydowała się podzielić brutalną rzeczywistością efektów ekstremalnego zrzucenia kilogramów

Większość dobrych zmian w moim życiu wynikło z silnej, pozytywnej reakcji na jakieś negatywne doświadczenie. Dla Kayli Huxley było to wtedy, gdy lekarze powiedzieli ją, że żyjąc w ten sposób, nie pożyje jeszcze dłużej niż zaledwie parę lat.
Kayla miała wtedy 24 lata, ponad 160 kilogramów wagi i dalej stale tyła. W końcu pewnego dnia załamało się pod nią siedzonko na karuzeli w lunaparku i to był ten kluczowy moment, który zdecydował, że powinna się wziąć za siebie. Po dwóch latach udało się jej zejść do zdrowych 87 kilogramów:
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2017/01/1-7.jpg
Kayla nie poprzestała na pochwaleniu się swoją przemianą. Zdecydowała się także upublicznić zdjęcia, które pokazują drugą stronę ekstremalnego zrzucenia na wadze:
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2017/01/2-8.jpg
Wygląda obrzydliwie, ale taka jest prawda o zrzuceniu stu kilo. Luźna skóra. Przede wszystkim w okolicach brzucha, ale mam też takie zwisy na klatce piersiowej i ramionach. To powoduje problemy z plecami i ze skórą. Nie mogę wykonywać wszystkich ćwiczeń i mam generalnie przesunięty punkt ciężkości. Muszę się ubierać tak, żeby to ukryć, a nie tak, jakbym chciała. Są rzeczy, których w ogóle nie mogę nosić. No i oczywiście ma to wpływ na to, jak się czuję i jak postrzegam swoją osobę. Ale mam już ambitny plan zredukowania tego ćwiczeniami na tyle, na tyle jest to możliwe!
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2017/01/3-7.jpg
Kayla nie poprzestaje też na tym. Zbiera pieniądze na operację usunięcia nadmiarów skóry. Założyła między innymi kampanię na gofoundme.com, gdzie można wpłacić pieniądze na ten cel. Trzymamy kciuki! Dziewczyna zrobiła już niesamowitą pracę, żeby stać się lepszą wersją siebie, ale nie spoczywa na laurach i ciśnie dalej! Brawo!
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2017/01/4-6.jpg

via: viralka.pl
/

Komentarze

loading...