3 rodzaje męskich zachowań, które kręcą kobiety. Panie chciałyby, żeby mężczyźni o tym wiedzieX
3 rodzaje męskich zachowań, które kręcą kobiety. Panie chciałyby, żeby mężczyźni o tym wiedzie
Kobiety nie lubią o to prosić, wtedy czar pryska. Ale jeśli mężczyzna sam z siebie potrafi się tak zachować, może podbić każde serce.
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2017/01/1-20.jpg

Kobiety uwielbiają niegrzecznych mężczyzn pozwalających sobie na odrobinę agresji. Uwaga, nie chodzi tu absolutnie o żadnego rodzaju przemoc! Panie od czasu do czasu lubią poczuć się słabszą płcią przy silnym mężczyźnie, szczególnie w łóżku. Stanowcze i namiętne okazywanie miłości kręci zdecydowaną większość kobiet. Oczywiście są i takie, które same wolą dominować. Dlatego właśnie seks partnerów, którzy dobrze się znają jest najlepszy ? ponieważ znają swoje oczekiwania.
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2017/01/2-17.jpg
Po pierwsze, mężczyzna który zaplanował randkę, to już imponujące zjawisko. Jeśli facet się przygotował, kobieta wie, że mu naprawdę zależy. Romantyczna atmosfera, świece, seksowna muzyka, pyszne jedzenie i dobre wino, to coś, co doceni każda kobieta. Jeśli w dodatku jej partner zadbał o to, żeby nic nie zakłóciło ich wieczoru ? powyłączał telefony komórkowe, zamknął laptopa, itd., jego ukochana już na starcie jest w 7 niebie, a może być tylko lepiej.
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2017/01/3-17.jpg
To szczególnie ważne w związkach długotrwałych, którym może doskwierać rutyna. Mężczyzna, który nawet po latach potrafi zaskoczyć partnerkę, to skarb. Nie musi to być wcale spontaniczne śniadanie w Paryżu w zestawie z lunchem w Bangkoku czy prezent w postaci biżuterii od Tiffaniego. Urocze serduszka z ketchupu na kanapkach, bukiecik dzikich kwiatków zerwanych na łące, spontaniczny wypad do kina czy namiętny seks w środku nocy w zupełności wystarczą, aby rozpalić w niej ogień miłości i pożądania.

via: viralka.pl
/

Komentarze

loading...