Problem mam, który poruszył internautów. Czy robicie makijaż podczas porodu?X
Problem mam, który poruszył internautów. Czy robicie makijaż podczas porodu?


Poród to dla kobiety wyjątkowe wydarzenie, jedna z najważniejszych chwil w życiu. Mogłoby się wydawać, że w takim momencie panie raczej nie zważają na swój wygląd. Okazuje się jednak, że wielu mamom zależy, aby podczas pierwszego spotkania ze swoim dzieckiem wyglądać pięknie.
Pytanie pojawiło się na forum internetowym Mumsnet. ?Czy ktoś miał makijaż podczas porodu?? ? zapytałam jedna z użytkowniczek. Pytanie rozpętało niezwykle ciekawą dyskusję.
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2017/01/1-13.jpg
Jedna z kobiet stwierdziła, że jeśli ma się na sobie makijaż, kiedy zaczyna się rodzić, ma się szczęśćie, jednak to mało prawdopodobne, aby nałożyć go na twarz, kiedy poród już trwa. Inna jednak opisała, jak po otrzymaniu znieczulenia czuła się na tyle dobrze, że mogła poprawić sobie to i owo. Wiele pań przyznaje, że rodząc chcą dobrze wyglądać ze względu na swoich mężów. Pewna mama pochwaliła się nawet swoim małżonkiem-bohaterem, który sam pomógł jej nałożyć trochę makijażu podczas skurczów.
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2017/01/2-13.jpg
Nie zabrakło również głosów krytycznych, pytających, jak w takiej chwili można w ogóle myśleć o czymś tak przyziemnym, jak makijaż. W odpowiedzi sypały się komentarze o krępujących odwiedzinach rodzin i przyjaciół, a także zdjęciach po porodzie, które chciałoby się pokazać znajomym?
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2017/01/3-12.jpg
A co wy sądzicie na ten temat?

via: viralka.pl
/

Komentarze

loading...