7 szokujących powodów, dla których twoja dziewczyna nie chce z Tobą sypiaćX
7 szokujących powodów, dla których twoja dziewczyna nie chce z Tobą sypiać
Myślisz, że ona cię zdradza? A może namiętność wygasła pod wpływem czasu i to naturalna kolej rzeczy? Zanim zrzucisz to na swoją partnerkę, albo na rutynę, zastanów się, czy na pewno nie masz sobie nic do zarzucenia. Tak się składa, że zdecydowanie najczęstszą przyczyną braku u kobiety ochoty na seks, jest tylko i wyłącznie jej facet?
Dajesz jej ku temu powody? Może kręci się obok ciebie jakaś koleżanka, której poświęcasz więcej uwagi niż swojej kobiecie?
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2017/01/1-26.jpg
Wracasz z pracy i zasiadasz przed telewizorem, albo włączasz sobie grę i możesz tak spędzić resztę dnia.
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2017/01/2-26.jpg
Nie licz na łóżkowe uniesienia, jeśli nie potrafisz wyjść z inicjatywą.
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2017/01/3-24.jpg
Jeśli przez cały dzień ignorujesz swoją partnerkę, nie troszczysz się o nią, nie licz na to, że wieczorem zapłonie pożądaniem.
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2017/01/4-22.jpg
Podobnie jest, jeśli ona nie czuje się przez ciebie doceniana i szanowana. Najgorsze co może zrobić kobieta, to pozwolić sprowadzić się w związku do roli seks-zabawki.
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2017/01/5-22.jpg
Zapewne zależy ci, aby twoja kobieta o siebie dbała, nie zapominaj więc, że jest to również obowiązkiem mężczyzny. Nic dziwnego, że twoja ukochana nie ma ochoty iść z tobą do łóżka, jeśli np. stoisz na bakier z higieną osobistą i zachowujesz się przy niej obrzydliwie.
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2017/01/5-23.jpg
Najgorsze co możesz zrobić, to uznać, że ona już jest twoja i odpuścić. Pokaż jej, że wciąż jej pożądasz i jesteś gotowy o nią walczyć każdego dnia!
http://viralka.pl/wp-content/uploads/2017/01/7-18.jpg

via: viralka.pl
/

Komentarze

loading...