2 dni temu
6 wyświetleń

Osiedle Ostoja – Mieszkania w sercu Kaszub!

Nowa Karczma
Nieruchomości
Mieszkania
Numer telefonu: 880813135
Email: sekretariat@e4estates.pl
519,600 zł

Nowoczesne mieszkania w spokojnej okolicy – Osiedle Ostoja, Nowa Karczma.
Przedmiotem oferty są funkcjonalne i komfortowe mieszkania na Osiedlu Ostoja przy ul. Szkolnej w Nowej Karczmie.
Inwestycja obejmuje 12 nowoczesnych lokali o powierzchniach od 34,20 m² do 78,72 m², dostępnych z ogródkami lub z balkonami. To doskonały wybór dla singli, par, rodzin oraz inwestorów.
Projekt wyróżnia wysoka jakość materiałów budowlanych, staranne wykonanie oraz nowoczesne technologie podnoszące komfort życia.
Dostępne mieszkanie – B.0.2
Budynek B | Parter:

  • Powierzchnia mieszkania: 69,28 m².
  • Taras: 12,08 m².
  • Cena za m²: 7 500 zł.
  • Cena mieszkania: 519 600 zł.

Dodatkowe opłaty:

  • Komórka lokatorska: 10 000 zł.
  • Miejsce postojowe w hali garażowej: 20 000 zł.

To idealna propozycja dla osób szukających wygodnego mieszkania z prywatnym ogródkiem.
Lokalizacja – idealne miejsce w sercu Kaszub.
Osiedle Ostoja powstaje w Nowej Karczmie, malowniczej miejscowości położonej w centralnej części województwa pomorskiego, na obszarze Pojezierza Kaszubskiego.
W okolicy znajdują się liczne atrakcje, m.in.:

  • Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie;
  • Jezioro Przywidzkie;
  • Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku;
  • trasy piesze i rowerowe, lasy oraz liczne miejsca do rekreacji.

Lokalizacja zapewnia świetną komunikację z Kościerzyną oraz Trójmiastem, co ułatwia codzienne funkcjonowanie i dojazdy.
Wyjątkowe rozwiązania i udogodnienia:

  • ogrzewanie oparte o pompę ciepła;
  • fotowoltaika – wykorzystanie energii odnawialnej;
  • winda w budynku;
  • osiedle zamknięte;
  • hale garażowe;
  • kameralna, spokojna zabudowa.

Planowane oddanie mieszkań do użytku: I kwartał 2026 roku.
Dlaczego warto wybrać Osiedle Ostoja?

  • Atrakcyjna lokalizacja blisko natury;
  • nowoczesna technologia i wysoka jakość wykonania;
  • zróżnicowane układy mieszkań od 34,20 do 78,72 m²;
  • ogródki lub balkony w każdym lokalu;
  • komfortowe udogodnienia i niskie koszty eksploatacji.

Kontakt w sprawie oferty: 880 813 135.

Magdalena Lewandowska-Piskorz
Użytkownik od: 4 tygodnie
Użytkownik jest offline
Zobacz wszystkie ogłoszenia